Kurumsal

2003 yılında şahıs şirketi olarak kurulan firmamız , 2007 yılında kurumsallaşmış ve  Gmt Gelişmiş Makina Teknolojileri İnşaat Turizm Limited Şirketi olarak 2009 yılından itibaren  Electrocelos Sistemas Automatizados e Comunicações de Barcelos, S.A.’nın Türkiye İthalatçısı ve Distribütörü olmuştur. Firmamız  Otomatik kapı sektöründe  kesintisiz ,üstün ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Otomatik kapı sektörüne yeni ürünler üreterek ve ithal ederek , sektörün gelişmesine ve yenilenmesine yardımcı olmaktayız.

Vizyonumuz  ; Müşteri memnuniyetini,  gelişme ve kaliteyi arttırmayı , ekip çalışmasını, ahlaklı ticaret yapma (müşteriye yalan söylemeden / aldatmadan)  ve hizmet vermeyi , teknolojik gelişmelere uygunluğu  esas alan bir anlayışla sektöründe en iyi firmalardan biri olmaktır.

Misyonumuz ;  Bayi ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri en ekonomik  ve ulaşabilir fiyatlarla  sunmak , daha sonra oluşabilecek problem ve arızalarda en kısa sürede  çözüme ulaşarak  memnuniyetlerini kazanmaktır.

Bu bağlamda ,  isim firmalara karşı kalitemiz, 2 Adet Marka Tescil Belgesi , U.B. Yetki Belgesi ve ISO9001:2008 Kalite yönetim sertifikası ve Türk Patent Enstitüsüne  2014/02844 numaralı patent başvurusu ile tescillenmiş olup, Tüm ürünlerimiz Avrupa CE sertifikasına sahiptir.