Gsm Cep Telefonu Kapı Açma Modülü

GMT OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ GSM CEP TELEFONU İLE KAPI AÇMA MODÜLÜ

AVRUPA’DAN İTHAL ORJİNAL BİLGİ İLETİŞİM KURUMU (BTK) ONAYLI IMEI’Lİ RESMİ KAYITLI CEP TELEFONU İLE KAPI AÇMA KAPAMA MODÜLÜ. KURU TETİK İLE ÇALIŞAN HER TÜRLÜ SİSTEMİN KONTROLÜNDE KULLANILABİLİR. (BARİYER , BAHÇE KAPISI , GARAJ KAPISI , KEPENK, SULAMA SİSTEMİ , her türlü sisteme uzaktan cep telefonu ile erişebilirsiniz)

CEP TELEFONU İLE KAPINIZI KONTROL ETMEK İSTERMİSİNİZ ?

UZAKTAN KUMANDAM BOZULDU , PİLİ BİTTİ , KAYBOLDU DERDİNE SON.

BU MODÜL İLE İSTER ÇAĞRI YAPARAK (ÜCRETSİZ) , İSTERSENİZ BLUTOOTH İLE KAPINIZI AÇIP KAPATABİLİRSİNİZ.

Özellikler :

Kullanıcı ekleme : Google Play Store ve Appstore ‘den indireceğiniz kontrol yazılımı ile (bluetooth) , sms ile , excel’de oluşturduğunuz dosya ile 510 Kullanıcıya kadar kayıt yapabilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcıları anlık silebilir yerine yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcıların kullanım zamanlarını süre ile kısıtlayabilirisiniz. (örneğin sabah saat 08.00 ile akşam 17.30 arası kullanım izni verme gibi.)

 

Ürün menşei Avrupa olup , tüm imei kayıtları resmi olarak yapılmıştır. Kaçak kayıtsız çin malı cihazlardaki gibi satın alındıktan 1-2 ay sonra cihazın iletişime kapanması mümkün değildir.

Kutu içeriği : 1 adet Gsm Cep telefonu ile açma / kontrol modülü bulunmaktadır. Kullanım için gerekli olan SIM kart ,hat 3 A güç kaynağı ve daha güçlü çekim için harici anten dahil değildir. Müşteri tarafından temin edilecektir.

ANDROID PROGRAM GÖRÜNTÜSÜ