Gmt Ltd.Şti.

Hakkımızda

          2003 yılında şahıs şirketi olarak kurulan firmamız , 2007 yılında kurumsallaşmış ve  Gmt Gelişmiş Makina Teknolojileri İnşaat Turizm Limited Şirketi olarak 2009 yılından itibaren  Electrocelos Sistemas Automatizados e Comunicações de Barcelos, S.A.'nın Türkiye İthalatçısı ve Distribütörü olmuştur. Otomatik kapı sektöründe siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve üstün hizmet vermeye devam etmektedir.

          Vizyonumuz  ; Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

          Misyonumuz ; Müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun ve ulaşabilir fiyatlarla sunmak , sonrasında oluşabilecek problemlerde en kısa sürede  çözüme ulaşarak memnuniyetlerini kazanmaktır.

Bu bağlamda , elinde çanta ile gezen isim firmalara karşı kalitemiz, 2 Adet Marka Tescil Belgesi , U.B. Yetki Belgesi ve ISO9001:2008 Kalite yönetim sertifikası ile tescillenmiş olup, Tüm ürünlerimiz Avrupa CE sertifikasına sahiptir.

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron www, webdesign,